Asortyment Moje zakupy
 • ŚLUB

 • STROJE I KOSTIUMY

 • AKCESORIA DO STROJÓW

 • BALONY

 • DEKORACJE

 • PREZENTY

 • ZABAWY

 • OKAZJA

 • BAJKA / KOLEKCJA

 • STYL

 • Konkurs - Casting na modela dziecięcego

   


  Czy Twoje dziecko lubi zdjęcia i czuje się pewnie przed obiektywem? 

  Może to właśnie na nie czekamy! :)

   

  Konkurs kierowany jest do wszystkich dzieci przedszkolnych mieszczących się w przedziale 110-134 cm wzrostu, które chciałyby wkroczyć w bajkowy świat dzięki udziale w sesji fotograficznej oferty karnawałowej sklepu Kostiumowo.pl

  Kto może wziąć udział?

  Każde dziecko, które mieści się w przedziale 110-134 cm wzrostu, którego rodzice zgadzają się na warunki związane z organizacją sesji.

  Od kiedy i jak długo trwa konkurs?

  Zgłoszenia przyjmujemy od 15.06.2024 do 24.06.2024 Zwycięzców wyłonimy 26.06.2024 i poinformujemy ich drogą mailową lub telefoniczną.

  W jaki sposób dokonamy wyboru?

  Zwycięzców wybierze 3 osobowa komisja, na podstawie nadesłanych zdjęć. Dokonując wyboru, będziemy się kierować oceną zdjęć - zwracając uwagę na fotogeniczność dziecka. Nadesłane zdjęcia, nie muszą być zdjęciami studyjnymi, profesjonalnymi.

  Nagroda i warunki uczestnictwa

  Nagrodą jest jeden dzień sesji fotograficznej w strojach karnawałowych, która odbędzie w Koszalinie między 1 a 4 lipca 2024. Czas trwania od godz. 9:00 do 14:00 z czasem na zapoznanie oraz z przewidzianą przerwą w połowie zdjęć.

  W prezencie otrzymacie:
  - 10 wybranych ujęć w formie odbitek papierowych
  - voucher do sklepu Kostiumowo.pl o wartości 400 zł
  - prezent dla dziecka w dniu sesji, po ukończeniu zdjęć.
  Sesja jest nieodpłatna.

   

  Warunkiem uczestnictwa w samej sesji jest pisemne wyrażenie zgody przez opiekuna prawnego dziecka, na komercyjne wykorzystywanie wykonanych zdjęć przez organizatora oraz przekazanie praw wizerunkowych.  Jak zgłosić dziecko do udziału w castingu? 
  Wyślij maila na adres marketing@kostiumowo.pl

  1. Do maila załącz od 5 do 10 zdjęć różnych ujęć Twojego dziecka

  2.

   


  W wiadomości dodaj:
  - numer kontaktowy do rodzica/opiekuna
  - imię dziecka
  - dokładny wzrost 

  3.

  Mailowo otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  4. O wynikach castingu poinformujemy mailowo lub telefonicznie dnia 26.06.2024r. 

   

     Wyjaśnienie pojęć:

  Organizator - organizatorem castingu jest firma e-price Wojciech Kubacki, działająca w Koszalinie pod adresem ul. Różana 3, 75-220 Koszalin, nip: 6692433036 prowadząca sklep Kostiumowo.pl

  Casting na modeli dziecięcych prowadzony jest w formie konkurs. Celem castingu jest wyłonienie spośród zgłoszeń konkursowych modeli dziecięcych (chłopców oraz dziewczynek) do organizowanej sesji zdjęciowej. Wyboru modeli dokona 3 osobowa komisja konkursowa powołana przez organizatora.

  Sesja zdjęciowa - profesjonalna sesja zdjęciowa, zorganizowana będzie w studio fotograficznym, w siedzibie organizatora z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz komfortu dzieci. Sesja jednodniowa ok. 5h.

  Cel sesji zdjęciowej - celem sesji zdjęciowej jest wykonanie studyjnych zdjęć strojów karnawałowych oraz dodatków sprzedawanych przez organizatora. Zdjęcia posłużą organizatorowi do celów komercyjnych zgodnych z prowadzoną działalnością np. prezentacja oferty w sklepie internetowych, na portalach aukcyjnych, w materiałach reklamowych itp. Zdjęcia podlegać będą retuszowi w celu dostosowania do potrzeb organizatora.

  Umowa - przed rozpoczęciem sesji organizator podpisze z przedstawicielem prawnym dziecka stosowną umowę zawierającą szczegóły sesji zdjęciowej oraz przekazania praw wizerunkowych. 

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl